RunKeeper

RunKeeper dla iPhone

Kontroluj odległość, czas i ilość spalonych kalorii podczas treningu

RunKeeper to darmowa aplikacja przydatna dla osób uprawiających sport. Mierzy czas treningu, prędkość poruszania się oraz zapisuje przebytą trasę. RunKeeper pozwoli Ci łatwo skontrolować osiągane wyniki i zmotywuje do dalszego wysiłku.Po... Zobacz pełny opis

Zalety

  • Prosty w obsłudze
  • Zapisywanie przebytej trasy na mapie
  • Podawanie ważnych informacji podczas trwania treningu

Wady

  • Mało szczegółowe analizy treningów
  • Brak możliwości personalizacji aplikacji

Bardzo dobry
8

RunKeeper to darmowa aplikacja przydatna dla osób uprawiających sport. Mierzy czas treningu, prędkość poruszania się oraz zapisuje przebytą trasę. RunKeeper pozwoli Ci łatwo skontrolować osiągane wyniki i zmotywuje do dalszego wysiłku.

Po zainstalowaniu wybierasz jedną z 13 dyscyplin sportowych. Może to być jazda na rowerze, bieganie, narciarstwo, wspinaczka górska czy na przykład łyżwiarstwo. RunKeeper pozwala dodać do swoich osiągnięć także treningi odbywające się na siłowni lub w sali gimnastycznej.

Aplikacja działa z wykorzystaniem nawigacji satelitarnej GPS. Za jej pomocą RunKeeper oszacuje Twoją prędkość oraz pokaże na mapie przebyty odcinek drogi. Program liczy też spalone kalorie, dzięki czemu przydaje się w czasie diety i odchudzania. W każdej chwili możesz przejrzeć historię wykonanych ćwiczeń i porównać wyniki osiągnięte na przestrzeni czasu.

Uprawianie sportu z RunKeeper jest bardzo wygodne, bo nie trzeba cały czas zerkać na wyświetlacz telefonu. Podczas ćwiczeń aplikacja może poinformować Cię ile czasu minęło od rozpoczęcia aktywności lub na jakim odcinku trasy się znajdujesz. Pozwala to w pełni skoncentrować się na treningu.

RunKeeper to wygodna, prosta aplikacja przydatna zarówno zarówno profesjonalnym sportowcom, jak i amatorom. Analiza własnych wyników sprawi Ci wiele przyjemności i satysfakcji, niezależnie od tego jak często ćwiczysz.

Najczęściej pobierane Mapy i GPS na iphone

RunKeeper

Download

RunKeeper Free 4.3.1

Opinie użytkowników o RunKeeper

Sponsorowany×